SMUK UJEO MLADU MAMU dok je sa bebom spavala u spavaćoj sobi, uvukao se ispod kreveta

Loading

Dvadesettrogodišnju Т. Стојковић из села Драшковац код Лесковца, јуче је око 8 сати ујутру, док је спавала са бебом у спаваћој соби ујео смук, који се увукао испод кревета.

“Беба је спавала са мном кревету, боље мене што је ујела него њу, а у кући су биле моје две ћерке од 4 и 6 година.  Вероватно је ушла кроз степенице, јер у тој спаваћој соби немам директно прозор који је био отворен, тако да је сигурно ушла кроз улазна врата. Нико је није приметио, али је сигурно да је дуже била ту, пошто сам ја већ недељу дана чула неко лупкање и шушкање по соби, али нисам претпоставила да је змија у питању. То ми ни на крај памети није било”, прича за Југмедиу ова млада мама која је и даље видно потресена и уплашена.

Ујед је приметила када је почела да је боли и да јој отиче рука, одмах је обавестила “Зоо планету” и Хитну помоћ, који су ухватили змију и одвели је, а лесковачка Хитна јој је пружила помоћ на лицу места.

“Дошла је Хитна помоћ из Лесковца, испрали рану и хтели су да ме воде одмах на Инфективну, али ја нисам била тада у могућности јер нисам имала децу где да оставим, па кад су дошли моји с посла, одвели су ме у Дољевац, а затим за Ниш, дали су ми инфузије, ин‌јекције и тетанус. Синоћ сам до 23.30 сати била на Инфективној клиници”, додаје даље Т. Стојковић.

Она је овим путем желела да свима исприча шта јој се догодило, како би апеловала на све да гледају и проверавају своје куће јер је ово велика траума и за њу и за децу, која још увек не смеју да уђу у собу иако им  стално говори да змија више није ту

Recommended For You

About the Author: danilo kocic

Ostavite odgovor

Discover more from Medija centar 016

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading