Najveća pobeda nakon nadstrešnice je osmeh Teodore Martinko, Koja je ovih dana položila vozački ispit. Do pada nadstrešnice je mogla sve, bukvalno da leti. Onda je ostala bez nogu, dela karlice. Nije se predala, nije odustala. Nisam siguran da joj je neko rekao izvini, Ni njoj, ni svim onim ljudima Koji su nekoga izgubili. Sve … Nastavi sa čitanjem Teodora Martinko: Pobeda života – preživela pad nadstrešnice, ostala bez nogu i dela karlice i – položila vozački ispit
Umnožite i nalepite ovaj URL u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili
Umnožite i nalepite ovaj kod u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili